Bölge Haberleri

SİHA’lar Petrol kuyularının arasına gizlenen Terör üstü vuruldu

SİHA’lar Petrol kuyularının arasına gizlenen Terör üstü vuruldu Türkiye İstiklal caddesinde terör örgütü tarafından patlatılan bombanın ardından Suriye’nin kuzeyyi ile Irak’ın kuzeyinde Pençe kılıç harekatı başlattı. Yapılan ilk gün harekatta..

SİHA’lar Petrol kuyularının arasına gizlenen Terör üstü vuruldu

SİHA’lar Petrol kuyularının arasına gizlenen Terör üstü vuruldu

Türkiye İstiklal caddesinde terör örgütü tarafından patlatılan bombanın ardından Suriye’nin kuzeyyi ile Irak’ın kuzeyinde Pençe kılıç harekatı başlattı. Yapılan ilk gün harekatta 89 terör örgütü YPG/PKK’ya ait bir çok üst ve mühimmat depoları imhada idildi. TSK Pençe Kılıç harekatında sivil hassasiyetin yanı sıra ibadet haneler ve okulların vurulmaması konusunda adeta titiz harekat ediyor.

PETROL KUYULARI ARASINA GİZLENEN ÜST VURULDU

Suriye’nin kuzeyinde terör örgütü YPG/PKK üst ve mühimmat depoları Silahlı ve silahsız insansız hava araçları ile 7 24 gözetim faaliyetine devam ediyor. Bugün terör örgütünün elinde bulunan  Hasake bölgesindeki petrol kuyularının arasın terör üsttü tespit edildi. yapılan tespit sonrası SİHA’lar tarafından nokta atışı imha edildi.  petrol kuyularına her hangi bir zarar verildiği görüldü

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL