Ekonomi

KİLİS TSO 2022 WORLDFOOD İSTANBUL GIDA FUARINA KATILDI

Ulusal ve Uluslararası Gıda ve İçecek üreticilerinin buluşma noktası olan WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı bu sene 30. kez 01-04 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar &..

KİLİS TSO 2022 WORLDFOOD İSTANBUL GIDA FUARINA KATILDI
Ulusal ve Uluslararası Gıda ve İçecek üreticilerinin buluşma noktası olan WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı bu sene 30. kez 01-04 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar & Kongre Merkezi’nde açıldı. 2018 yılında da fuarın katılımcısı olan Kilis Ticaret ve Sanayi Odası, bu yıl 6 Kilisli Gıda Üreticisi firmayla katılım sağladı.
Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı yaptığı açıklamada; “2018 yılında katılım sağladığımız Gıda fuarına, birçok uluslararası ve yerli firma ile katılımcılarımızın ciddi görüşmeler yaptığını fuarın Kilis adına oldukça verimli geçtiğini belirtti. Oda olarak yaptığımız bu organizasyona taleplerin artarak gelmesi de yapılan bu işin doğru ve faydalı bir iş olduğunu ortaya çıkarıyor. Biz Kilis Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin talepleri doğrultusunda, üyelerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz” dedi.
KiTSO Başkanı Celkanlı, Fuara katılım sağlayan gıda üreticisi firmalarımıza, Meclis Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize, standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Fuara Katılımdan dolayı Fuar Direktörü Semi Benbanaste tarafından KiTSO Başkanı Hacı Mustafa CELKANLI’ya plaket takdim edildi.
banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL