Siyaset

AK PARTİ KİLİS İL BAŞKANI KARATAŞ SİYASET OTURULDUĞU YERDEN YAPILMAZ

Kilis AK Parti il başkanı Av. M. Murat Karataş Musabeyli ilçesindeki çalışmaları yerinde inceledi. AK Parti İl Başkanı Av. Murat Musabeyli’de yapılan  yatırımları incelesine İl Genel Meclis Başkanı Şıhmehmet Yalçın,..

AK PARTİ KİLİS İL BAŞKANI KARATAŞ SİYASET OTURULDUĞU YERDEN YAPILMAZ

Kilis AK Parti il başkanı Av. M. Murat Karataş Musabeyli ilçesindeki çalışmaları yerinde inceledi.

AK Parti İl Başkanı Av. Murat Musabeyli’de yapılan  yatırımları incelesine İl Genel Meclis Başkanı Şıhmehmet Yalçın, AK Parti İl Başkan yardımcısı M. Metin Karakuş  AK Parti Musabeyli belediye başkanı Ayhan Yılmaz,AK Parti yönetimi ve Musabeyli İlçe başkanı ve yönetimi katıldı.  AK Parti İl Başkanı Karataş yaptığı açıklamada, Devletimizin Musabeyli İlçesine yaptığı yatırımları yerinde incelediklerini söyleyerek, Öncelikle Musabeyli hükmet konağımızı ziyaret ettik ilçemize yakışan bir bina olmuştur. Daha sonra yapımı devam eden Musabeyli barajında incelemelerde bulunduk, baraj tamamladığında 40 bin dönüm arazi sulanacaktır. Ben bu büyük yatırımlardan dolayı öncelikle sayın Cumhurbaşkanımıza bakanlarımıza ve Milletvekillerimize

AK PARTİ KİLİS İL BAŞKANI KARATAŞ SİYASET OTURULDUĞU YERDEN YAPILMAZ

OTURDUKLARI YERDEN KALSINLAR GELİP GÖRSÜNLER

İl başkanı Karataş, yapıtımı devam eden Musabeyli Nurdağı yolunda incelemelerde bulunuyoruz gördüğünüz gibi çalışmalar aralıksız devam ediyor.  Her ne kadar bir takım insanlar bir takım kesimler sadece vaatlerde bulunuyorlar ortada somut bir şey görmüyoruz deselerde, benim onlara tavsiyem, oturdukları yerlerden kalksınlar kilis merkezden biraz ayrılsınlar, gelsinler buraları gözleri ile görsünler. buralarda çalışma var mı?  Yokmu Ondan sonra konuşsunlar. Siyaset oturulduğu yerden yapılmıyor. sosyal Medya’dan da yapılmıyor.  yapımı devam eden söz verdiğimiz projelerinde önümüzdeki günlerde en kısa zamanda yapacağız dedi.

AK PARTİ KİLİS İL BAŞKANI KARATAŞ SİYASET OTURULDUĞU YERDEN YAPILMAZ
banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL